Канікули з Богом у Новому Роздолі

Цього тижня з 9 по 12 липня в парафії Різдва Пресвятої Богородиці м. Новий Розділ відбувся літній християнський табір для дітей “Веселі Канікули з Богом”. Діти мали можливість знайти нових друзів, почути Слово Боже, бавитись веселі ігри, співати, а також танцювати запальні банси. Головною темою веселих канікул була: “Покликання апостола Петра і Павла”, адже в останній день є одне з найбільших свят в році – апостолів Петра і Павла.

У Сокалі відбулася хіротонія єпископа-помічника Сокальсько-Жовківської єпархії владики Петра (Лози)

У Сокалі на Львівщині 12 липня 2018 року відбулася Архиєрейська Хіротонія новопризначеного Єпископа-помічника Сокальсько-Жовківської єпархії владики Петра (Лози). Хіротонія відбулася під час Архиєрейської Божественної Літургії з нагоди престольного свята катедрального собору Святих верховних апостолів Петра і Павла в Сокалі. Головним святителем був Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав, а співсвятителями – Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський, та Преосвященний владика Михайло, Єпарх Сокальсько-Жовківський. Участь у богослужінні взяли також і єпископи Стрийської єпархії.

Храмовий празник парафії святих апостолів Петра і Павла у Стрию

12 липня 2018 року, парафіяни храму святих верховних апостолів Петра і Павла, що в мікрорайоні “Новий Світ” у м. Стрию відсвяткували храмовий празник. Святкові богослужіння зібрали чимало парафіян та гостей. Божественну Літургію у співслужінні запрошених священнослужителів очолив Судовий Вікарій Стрийської єпархії о. Степан Кузишин. У часі Літургії священики молилися в наміренні парафії, а також просили у Бога за заступництвом святих апостолів Петра і Павла миру і єдності в Україні. У цей день вірні чисельно приступили до Святих Таїнств Сповіді й Пресвятої Євхаристії.

Дашавська молодь підкорила гору Говерлу

У понеділок, 9 липня, спільнота активної молоді смт Дашава побувала на вершині Говерли. Це сходження є частиною ювілейних святкувань, які цього року проходять у Дашаві: 570 років від заснування селища та 125 років побудови храму. Зважаючи на погодні умови, шлях до здійснення омріяної цілі був нелегким, однак це тільки додало більшої наснаги та впевненості. Коли спільнота нарешті дійшла до довгоочікуваної вершини, то радості не було меж, а вітер із дощем і всі труднощі зробили смак власної перемоги ще солодшим.

“Країна в якій ми хочемо жити” – літній християнський табір в с. Суховоля

З 2 до 7 липня 2018 року, в парафії св. Івана Богослова с. Суховоля на Городоччині відбувся табір “Літо з Богом”, під загальною темою “Країна, в якій ми хочемо жити”. 17 аніматорів зустріли близько 70-ти дітей віком від 6 до 12 років. Погода внесла корективи в програму, але усі грілися спільною молитвою, гарним настроєм, бансами, співом і теплом сердець. Всі учасники табору були поділені на команди – “міністерства”, які запропонували ряд реформ, котрі, на їх думку, зробили б життя в омріяній країні кращим.

Духовна мандрівка сімей ветеранів та добровольців АТО з Нового Роздолу

7 липня 2018 року, у свято Різдва св. Івана Хрестителя, спільнота сімей ветеранів та добровольців АТО з Нового Роздолу на чолі з о. Іваном Рибком, здійснили духовну мандрівку до святинь с. Розгірче на Стрийщині. Метою поїздки була молитва за мир в Україні, адже ця проблема дуже близько торкається кожної з цих сімей, які добре знають, як це чекати чоловіка з війни, якими довгоочікуваними у та тривожними є дзвінки зі Східної України і якими близькими та болючими є втрати побратимів. Учасники подорожі молилися також і за любов та взаєморозуміння в сім’ях, бо навчились берегти родинні цінності. Спільна молитва в цих наміреннях об’єднала усіх протягом цієї духовної подорожі.

Шаховий турнір імені митрополита Андрея Шептицького відбувся в Суховолі

За ініціативи пароха с. Суховоля о. Ігора Головчака та о. Михайла Цегельського з квітня 2018 року в парафії розпочала діяльність шахова школа імені митрополита Андрея Шептицького. Учні за короткий період існування школи брали участь у різноманітних турнірах як в Україні так і за кордоном. З метою подальшої популяризації шахів, як високо інтелектуального виду спорту, керівництвом шахової школи було прийнято рішення провести турнір у селі Суховоля. Перший шаховий турнір імені митрополита Андрея Шептицького відбувся 7 липня у день Різдва святого Івана Хрестителя на подвір’ї  парафіяльного храму св. Івана Богослова. Участь у турнірі брало 28 шахістів віком від 6 до 86 років.

«Канікули з Богом» у Квітневому і Трибоківцях

З 4 по 6 липня, в парафіях сіл Трибоківці і Квітневе Жидачівського району, відбувався парафіяльний денний табір: «Веселі канікули з Богом», який проводили аніматори спільноти УМХ м. Нового Роздолу і с. Верин, та аніматори парафіяльного осередку УМХ. Ці кілька днів, для дітлахів, яких прийшло більше 60-ти, були надзвичайно насиченими та водночас веселими і радісними. Ігри, банси, майстер-класи і «Веселі старти», це лише короткий список того, що проводили аніматори, не лише аби повеселити учасників, але згуртувати і навчити бути спільнотою.

Владика Тарас відвідав з пастирським візитом парафію с. Шпильчина на Перемишлянщині

У неділю, 8 липня 2018 року, Преосвященний владика Тарас (Сеньків), Єпарх Стрийський, відвідав з пастирським візитом парафію с. Шпильчина Перемишлянського району, де з нагоди 10-ліття місцевого храму святих апостолів Петра і Павла очолив Архиєрейську Божественну Літургію. На подвір’ї храму, єпископа зустрічали парафіяни з парохом отцем Дмитром Максимцівим. У богослужінні єпископові співслужили численні священнослужителі Бібрського деканату.

У смт Розділ молитовно відсвяткували 125-ліття храму

8 липня 2018 року, парафіяни храму Успення Пресвятої Богородиці смт Розділ Миколаївського району молитовно відсвяткували ювілей 125-ліття своєї церкви. З цієї нагоди з пастирським візитом на парафію завітав єпископ-помічник Стрийської єпархії Преосвященний владика Богдан (Манишин), який очолив Архиєрейську Божественну Літургію. Перед храмом єпископа процесійно зустріли парафіяни спільно з парохом о. Миколою Кожухом, діти привітали владику віршами, після чого розпочалося святкове богослужіння.