Єпархіальне управління

vl.Taras_-206x300Правлячий архиєрей  вл. ТАРАС СЕНЬКІВ, Єпарх Стрийський

Дата народження: 3.07.1960 року
Архиєрейське рукоположення: 20.07.2008 року
Інтронізація: 24.05.2014 року

 

 

 

 

vl.BohdanЄпископ-помічник, Протосинкел – вл. БОГДАН МАНИШИН

Дата народження: 24.10.1972 року
Архиєрейське рукоположення: 24.05.2014 року
Призначення: 12.04.2010 року

 


 

1010815_666706383385912_604316505_nСинкел з душпастирства мирян – прот. ліц. ОЛЕГ ОВСЯНИК

Дата народження: 20.03.1987 року
Ієрейські свячення: 17.11.2013 року
Призначення: 02.07.2015 року

 

 

                                   Синкел у справах монашества – ієрм. ІГОР СТЕЛЬМАХ, ЧНІ

 

                                   Синкел у справах церковних співців – прот. ЗИНОВІЙ МИКЛАСЕВИЧ