"Карітас Стрийської єпархії УГКЦ"

Про нас
Персонал
Адресат
Проекти

Якщо ви бачите помилку

Якщо Ви бачите можливу помилку – пишіть нам на електронну пошту! Разом зробимо сайт ще кращим!!!Радіо «МАРІЯ» в Україні
слухатиНаш банер
: Офіційний сайт Стрийської єпархії«Дякувати Богові, маємо у Господньому винограднику ще трьох нових дияконів», - Преосвященний владика Богдан з нагоди свячень PDF Друк e-mail
Понеділок, 01 вересня 2014, 10:28

31 серпня 2014 року, в катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці, в часі Архиєрейської Божественної Літургії, яку очолив Преосвященний владика Богдан Манишин, Єпископ-помічник Стрийської єпархії, було уділено дияконські свячення трьом випускникам Львівської Духовної Семінарії Святого Духа, а саме: Тарасу Барану, Богдану Лопишко та Роману Федишину.

 
Архиєрейська Божественна Літургія та священичі свячення в с. Добряни Миколаївського району PDF Друк e-mail
Неділя, 31 серпня 2014, 17:42

В неділю, 31 серпня 2014 року, Преосвященний владика Тарас Сеньків, Єпарх Стрийський, відвідав парафію Різдва Христового с. Добряни Миколаївського району, де з нагоди 200-ліття храму Архиєрей очолив урочисту Божественну Літургію, під час якої уділив священичі свячення диякону Віталію Гуличу.

 
Храмовий празник у Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці PDF Друк e-mail
П'ятниця, 29 серпня 2014, 11:37

28 серпня 2014 року, в день празника Успіння Пресвятої Богородиці, в катедральному храмі Стрийської єпархії відбулися святкування престольного празника. З цієї нагоди, Архиєрейську Божественну Літургію в катедрі очолив Преосвященний владика Тарас Сеньків, єпарх Стрийський, якому співслужив Преосвященний Владика Йосиф Мілян, Єпископ-помічник Київської архиєпархії, який завітав до Стрия на урочистості.

 
Батьки і діти зі Стрийщини молились та відпочивали у Яремче PDF Друк e-mail
Вівторок, 26 серпня 2014, 11:40

22-25 серпня 2014 року в мальовничому м. Яремче, що на Івано-Франківщині, відбувся літній християнський табір «Матері-дитини» для священичих родин Стрийської єпархії.

 
Відеосюжет телеканалу ZIK про ІХ єпархіальний з'їзд спільноти «Матері у молитві» PDF Друк e-mail
Вівторок, 26 серпня 2014, 07:04

23 серпня 2014 року, в м. Городок, що на Львівщині, відбувся ІХ єпархіальний з‘їзд спільноти «Матері в молитві» Стрийської єпархії. З цієї нагоди, Архиєрейську Божественну Літургію очолив Преосвященний Владика Тарас Сеньків, Єпарх Стрийський.

 
Святкування Дня Незалежності на парафії Блаженного священномученика Миколая Чарнецького PDF Друк e-mail
Понеділок, 25 серпня 2014, 12:54

24 серпня 2014 року на парафії Блаженного священномученика Миколая Чарнецького м. Стрий з нагоди свята Дня Незалежності України відбувся святковий концерт.
Виступ перед парафіянами розпочався з панахиди за полеглими борцями за волю України.

 
Духовна мандрівка прочан зі Стрийщини PDF Друк e-mail
Понеділок, 25 серпня 2014, 12:05

23 серпня 2014 року, у переддень 23-ої річниці незалежності України, парафіяни Хресто-Воздвиженського храму с. Семигинів та храму святого Миколая с. Розгірче здійснили разом із своїм настоятелем ієреєм Михайлом Романчуком духовну мандрівку до Крехівського монастиря оо. Василіян та цілющого джерела у с. Раковець.

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 300

Офіційний сайт Української Греко-Католицької ЦерквиАпостольська нунціатура в УкраїніОфіційний сайт Київської архиєпархіїОфіційний сайт Львівської АрхиєпархіїОфіційний сайт Івано-Франківської єпархіїОфіційний сайт Сокальської єпархіїОфіційний сайт Коломийсько-Чернівецької єпархіїОфіційний сайт Бучацької єпархіїОфіційний сайт Тернопільсько-Зборівської єпархіїОфіційний сайт Самбірсько-Дрогобицької єпархіїОфіційний Сайт Мукачівської єпархіїОфіційний сайт Донецько-Харківського екзархатуОфіційний сайт Одесько-Кримського екзархатуОфіційний сайт Луцького екзархатуПатріарший собор УГКЦПеремисько-Варшавська архиєпархія УГКЦ у ПольщіВроцлавсько-Ґданська єпархія УГКЦ у ПольщіАпостольська Екзархія для українців католиків візантійського обряду в Німеччині та СкандинавіїБеларуская грэка-каталіцкая ЦаркваРелігійно-інформаційна служба УкраїниЛьвівська Духовна Семінарія Святого Духа УГКЦУкраїнський Католицький УніверситетВидавництво «Свічадо»Радіо «Воскресіння»Радіо «Марія»Карітас України Святоуспенська Унівська ЛавраНедержавний пенсійний фонд «Покрова»Католицький оглядач - Інформаційний сайт порталу МСІ

 

Актуально

Звернення Блаженнішого Святослава до вірних Української Греко-Католицької Церкви та всіх українців з нагоди Дня Незалежності України

 
В Україні вперше відбудеться проща Хреста та Ікони Світових Днів Молоді

 
Паломництво до Святої Землі

 
Застереження щодо деструктивної діяльності сектантського угруповання догналітів серед українського суспільства

 
Заклик Синоду Єпископів продовжувати безперервну молитву і піст за мир в Україні

Дорогі в Христі! Упродовж останніх місяців Українська Держава та наш народ переживають чи не найважчий період свого буття в новітній історії. Ми всі є свідками, а багато з нас і учасниками швидких суспільних перемін, що часто супроводжуються драматичними чи навіть трагічними подіями.

 
Календарний план діяльності Стрийської єпархії на 2014 рік

 
Графік канонічних візитацій на 2014 рік

До уваги священнослужителів Стрийської єпархії: подаємо графік канонічних візитацій парафій Стрийської єпархії на 2014 рік.

 
Роздуми над недільним Євангелієм

З 1 лютого 2013 року, в ефірі Львівського радіо, виходитить програма «Роздуми над недільним Євангелієм», яка сприяє поширенню Божого слова та Новій євангелізації.

 
Канонічна візитація парафій єпархії

Канонічна візитація єпархії єпархіальним Єпископом, відповідно до Кодексу Канонів Східних Церков, є одним з найвиразніших обов'язків єпархіального Єпископа при виконанні свого уряду, згідно якого він зобов'язаний з належною ретельністю візитувати єпархію принаймі раз на п'ять років (пор. ККСЦ, кан. 205 § 1).

 
Паломницькі місця Стрийської єпархії

Нещодавно розпочав діяти офіційний сайт Патріаршого Паломницького Центру УГКЦ  www.pilgrimage.org.ua

 
ПЕРЕСТОРОГА ВІРНИМ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ

Дорогі в Христі брати і сестри!

Останніми часами на наших теренах активізувало свою діяльність сектантське угруповання догналівців, або, як їх ще називають, «підгорецькі отці».

 

Попередню версію веб-сторінки дивіться за адресою:

www.old.stryi.ugcc.org.ua

 

Rated by MyTOP bigmir)net TOP 100