"Карітас Стрийської єпархії УГКЦ"

Про нас
Персонал
Адресат
Проекти

Якщо ви бачите помилку

Якщо Ви бачите можливу помилку – пишіть нам на електронну пошту! Разом зробимо сайт ще кращим!!!Радіо «МАРІЯ» в Україні
слухатиНаш банер
: Офіційний сайт Стрийської єпархіїЛітній табір для молоді «Вгору серця-2014» PDF Друк e-mail
Середа, 30 липня 2014, 11:24

«Коли літо приходить гаряча пора», починаються літні християнські табори, місце де сучасна молода людина може вийти з зони комфорту, власних домів, вийти з «гамору сотні людських голосів», щоб побути на свіжому повітрі та прислухатись до голосу Бога. Серед таких таборів, вже котрий рік поспіль Молодіжна Громадська Організація «Українська Молодь Христові» м. Новий Розділ організовує табір для молоді «Вгору Серця». Цьогоріч за стараннями духівника УМХ м. Новий Розділ, о. Ростислава Височана, молоді люди таборувалися неподалік від водоспаду Кам’янка, у Національному природньому парку «Сколівськи Бескиди».

 
Вітаємо з Днем народження! PDF Друк e-mail
Середа, 30 липня 2014, 09:32

Преосвященний владика Тарас Сеньків, Єпарх Стрийський УГКЦ, Преосвященний владика Богдан Манишин, єпископ-помічник, працівники Єпархіального управління, духовенство та миряни Стрийської єпархії сердечно вітають п. Ігора Курилишина, інженер-будівельника Стрийської єпархії з Днем народження!

 
Дитячий та молодіжний табори «Канікули з Богом» в с. Тучне Перемишлянського району PDF Друк e-mail
Вівторок, 29 липня 2014, 11:05

З 14 по 19 липня 2014 року, в с. Тучне Перемишлянського району відбувся дитячий релігійний табір «Канікули з Богом» на тему «Царський бенкет» під пастирським поводом о. Ярослава Кондратика. Такий же табір для молоді проходив з 21 по 25. липня. Основним завданням цих таборів було показати велич Божественної Літургії.

 
У контексті річниці початку першої світової війни Папа знову закликав молитися за мир в Україні та інших гарячих точках PDF Друк e-mail
Неділя, 27 липня 2014, 11:23

«Дорогі брати й сестри, – сказав Папа Франциск опівдні, 27 липня 2014 р, після проказування недільної молитви «Ангел Господній, – завтра припадає сота річниця початку першої світової війни, яка спричинила мільйони жертв та безмірні руйнування. Цей конфлікт, названий Папою Венедиктом XVI “непотрібним кровопролиттям”, після довгих чотирьох років вилився у мир, який виявився ще тендітнішим. Завтра буде день жалоби, спогадуючи цю драму. У час, коли спогадуємо ці трагічні події, бажаю, щоб ніколи не повторилися ці трагічні помилки минулого, але щоб уроки історії бралися до уваги, шляхом терпеливого і відважного діалогу спричиняючись до того, щоб перевагу мали аргументи на користь миру.

 
Капелани Стрийської єпархії відвідали військових на місцях дислокації PDF Друк e-mail
Субота, 26 липня 2014, 06:37

З 21 по 23 липня 2014 року, військові капелани Стрийської єпархії о. Юрій Лесишин, о. Олександр Ройко та о. Тарас Сидор відвідали з душпастирським візитом передислоковані військові підрозділи Стрийського зенітно-ракетного полку, які виконують завдання за призначенням.

 
«Канікули з Богом» в селі Пчани на Жидачівщині PDF Друк e-mail
П'ятниця, 25 липня 2014, 16:07

З 22 до 25 липня 2014 року, в селі Пчани Жидачівського району, проводився християнський табір «Канікули з Богом»  за провідництвом сестри Анна Василик (згромадження сестер Непорочного Серця Марії Фатімської) та аніматорів з  молодіжної спільноти "Кохавинські зорі" Гордій Тетяни, Павловської Марічки, Мурмило Лілії та Бачик Христини. Тема табору «Бог, світ, Україна і я».

 
ОФІЦІЙНО: священик Михайло Палій отримав диспензу від усіх обов'язків, пов'язаних зі Святою Тайною Священства PDF Друк e-mail
П'ятниця, 25 липня 2014, 15:34

Згідно з рескриптом Конгрегації для священнослужителів від 30 червня 2014 року (прот. Ч 20140297/S), священик Михайло Палій отримав диспензу від усіх обов’язків, пов’язаних зі Святою Тайною Священства. Як також, згідно з каноном 395 ККСЦ, втратив усі властиві клирицькому стану права і не може сповняти священнодійства, зі збереженням приписів кан. 725 та 735 § 2.

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 295

Офіційний сайт Української Греко-Католицької ЦерквиАпостольська нунціатура в УкраїніОфіційний сайт Київської архиєпархіїОфіційний сайт Львівської АрхиєпархіїОфіційний сайт Івано-Франківської єпархіїОфіційний сайт Сокальської єпархіїОфіційний сайт Коломийсько-Чернівецької єпархіїОфіційний сайт Бучацької єпархіїОфіційний сайт Тернопільсько-Зборівської єпархіїОфіційний сайт Самбірсько-Дрогобицької єпархіїОфіційний Сайт Мукачівської єпархіїОфіційний сайт Донецько-Харківського екзархатуОфіційний сайт Одесько-Кримського екзархатуОфіційний сайт Луцького екзархатуПатріарший собор УГКЦПеремисько-Варшавська архиєпархія УГКЦ у ПольщіВроцлавсько-Ґданська єпархія УГКЦ у ПольщіАпостольська Екзархія для українців католиків візантійського обряду в Німеччині та СкандинавіїБеларуская грэка-каталіцкая ЦаркваРелігійно-інформаційна служба УкраїниЛьвівська Духовна Семінарія Святого Духа УГКЦУкраїнський Католицький УніверситетВидавництво «Свічадо»Радіо «Воскресіння»Радіо «Марія»Карітас України Святоуспенська Унівська ЛавраНедержавний пенсійний фонд «Покрова»Католицький оглядач - Інформаційний сайт порталу МСІ

 

Актуально

2-3 серпня відбудеться III Всеукраїнська Патріарша проща “За мир в Україні” до с. Крилос

2-3 серпня 2014 року, в с. Крилос (Давній Галич) відбудеться ІІІ Всеукраїнська патріарша проща “За мир в Україні” до Галицької чудотворної ікони Матері Божої покровительки Галицького краю, яку очолить Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук).

 
Святкова академія з нагоди 25-річчя легалізації УГКЦ та 70-річчя від дня смерті митрополита Андрея

 
Паломництво до Святої Землі

 
Лист-співчуття Глави УГКЦ послам іноземних держав у зв’язку із загибеллю їхніх громадян внаслідок терористичного акту 17 липня 2014 року

 
Заклик Синоду Єпископів продовжувати безперервну молитву і піст за мир в Україні

Дорогі в Христі! Упродовж останніх місяців Українська Держава та наш народ переживають чи не найважчий період свого буття в новітній історії. Ми всі є свідками, а багато з нас і учасниками швидких суспільних перемін, що часто супроводжуються драматичними чи навіть трагічними подіями.

 
Постанови Шістдесят четвертої сесії Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ

Шістдесят четверта сесія Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства Української Греко-Католицької Церкви проходила 13-14 червня 2014 року в Марійському духовному центрі в Зарваниці. У Синоді взяли участь усі греко-католицькі єпископи, які діють на території України, а також єпископ-номінант Йосафат Мощич, проголошений Єпископом-помічником Івано-Франківської архиєпархії.

 
Літній християнський англомовний табір

Школа іноземних мов «Language Step» запрошує всіх охочих взяти участь у літньому англомовному таборі (English Summer School) у мальовничому смт. Брюховичі на базі Василіанського інституту філософсько-богословських студій ім. митрополита Йосифа Велямина Рутського (УГКЦ).

 
Календарний план діяльності Стрийської єпархії на 2014 рік

 
Графік канонічних візитацій на 2014 рік

До уваги священнослужителів Стрийської єпархії: подаємо графік канонічних візитацій парафій Стрийської єпархії на 2014 рік.

 
Роздуми над недільним Євангелієм

З 1 лютого 2013 року, в ефірі Львівського радіо, виходитить програма «Роздуми над недільним Євангелієм», яка сприяє поширенню Божого слова та Новій євангелізації.

 
Канонічна візитація парафій єпархії

Канонічна візитація єпархії єпархіальним Єпископом, відповідно до Кодексу Канонів Східних Церков, є одним з найвиразніших обов'язків єпархіального Єпископа при виконанні свого уряду, згідно якого він зобов'язаний з належною ретельністю візитувати єпархію принаймі раз на п'ять років (пор. ККСЦ, кан. 205 § 1).

 
Паломницькі місця Стрийської єпархії

Нещодавно розпочав діяти офіційний сайт Патріаршого Паломницького Центру УГКЦ  www.pilgrimage.org.ua

 
ПЕРЕСТОРОГА ВІРНИМ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ

Дорогі в Христі брати і сестри!

Останніми часами на наших теренах активізувало свою діяльність сектантське угруповання догналівців, або, як їх ще називають, «підгорецькі отці».

 

Попередню версію веб-сторінки дивіться за адресою:

www.old.stryi.ugcc.org.ua

 

Rated by MyTOP bigmir)net TOP 100