"Карітас Стрийської єпархії УГКЦ"

Про нас
Персонал
Адресат
Проекти

Якщо ви бачите помилку

Якщо Ви бачите можливу помилку – пишіть нам на електронну пошту! Разом зробимо сайт ще кращим!!!Радіо «МАРІЯ» в Україні
слухатиНаш банер
: Офіційний сайт Стрийської єпархіїВ Стрию говорили про посттравматичний синдром PDF Друк e-mail
П'ятниця, 31 жовтня 2014, 15:41

30 жовтня 2014 року Стрийська єпархія ініціювала проведення семінару на тему: «Травми. Втрати. Посттравматичний синдром. Допомога потерпілим і родині». Доповідачем семінару була п. Галина Нетлюх, практичний психолог Інституту психічного здоров’я УКУ. Учасниками семінару були педагоги, медичні працівники та священики.

 
Упокоївся в Бозі єпископ-емерит Івано-Франківський СОФРОН МУДРИЙ, ЧСВВ PDF Друк e-mail
П'ятниця, 31 жовтня 2014, 08:16

Преосвященний владика Тарас Сеньків, владика Богдан Манишин духовенство та вірні Стрийської єпархії висловлюють співчуття рідним і близьким світлої пам’яті владики Софрона Мудрого, який упокоївся у Господі на 91-му році життя, в ніч з 30 на 31 жовтня 2014 року.

 
У смт Журавно утворилася молодіжна християнська спільнота PDF Друк e-mail
Четвер, 30 жовтня 2014, 11:57

26 жовтня 2014 року, при парафії святого Архистратига Михаїла в смт Журавно Жидачівського району, утворилася молодіжна спільнота, метою якої є прагнення до духовного зростання її учасників та поглиблення основ християнської віри і моральності.

 
В Стрию діти грали у "Брейн-ринг" PDF Друк e-mail
Вівторок, 28 жовтня 2014, 12:04

25 жовтня 2014 року в Стрийському районному Будинку культури відбулась християнська інтелектуальна гра Брейн-ринг, присвячена новомученикам УГКЦ. Її організувала та провела Катехитична комісія Стрийської єпархії УГКЦ. Проведення Брейн-рингу передбачало наступну мету - зацікавити дітей і молодь єпархії до поглибленого вивчення свідчення християнської віри новомучеників УГКЦ та впровадження їх у своє повсякденне життя.

 
Допомога пораненим військовослужбовцям PDF Друк e-mail
П'ятниця, 24 жовтня 2014, 11:47

15 вересня - 13 жовтня 2014 року благодійний фонд «Блаженного священномученика Омеляна Ковча» провів на парафіях УГКЦ в Перемишлянському районі молитовну акцію на підтримку поранених військовослужбовців з АТО.

 
Вітаємо владику Богдана! PDF Друк e-mail
Четвер, 23 жовтня 2014, 20:33

Преосвященний владика Тарас Сеньків, єпарх Стрийський, працівники єпархіального управління, духовенство та миряни Стрийської єпархії вітають владику Богдана Манишина, єпископа-помічника, з Днем народження.

 
«Господь каже про любов до ворогів, щоб ненависть до нашого ворога нас не знищила», – Владика Богдан Манишин у с. Репехів Новострілищанського деканату PDF Друк e-mail
Середа, 22 жовтня 2014, 13:39

У неділю, 19 жовтня 2014 року, Преосвященний Владика Богдан Манишин, єпископ-помічник Стрийський, очолив урочисту Божественну Літургію у с. Репехів Жидачівського району. Літургія служилася з нагоди святкування у Новострілищанському деканаті 25-ліття виходу Української Греко-Католицької Церкви з підпілля.

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 308

Офіційний сайт Української Греко-Католицької ЦерквиАпостольська нунціатура в УкраїніОфіційний сайт Київської архиєпархіїОфіційний сайт Львівської АрхиєпархіїОфіційний сайт Івано-Франківської єпархіїОфіційний сайт Сокальської єпархіїОфіційний сайт Коломийсько-Чернівецької єпархіїОфіційний сайт Бучацької єпархіїОфіційний сайт Тернопільсько-Зборівської єпархіїОфіційний сайт Самбірсько-Дрогобицької єпархіїОфіційний Сайт Мукачівської єпархіїОфіційний сайт Донецько-Харківського екзархатуОфіційний сайт Одесько-Кримського екзархатуОфіційний сайт Луцького екзархатуПатріарший собор УГКЦПеремисько-Варшавська архиєпархія УГКЦ у ПольщіВроцлавсько-Ґданська єпархія УГКЦ у ПольщіАпостольська Екзархія для українців католиків візантійського обряду в Німеччині та СкандинавіїБеларуская грэка-каталіцкая ЦаркваРелігійно-інформаційна служба УкраїниЛьвівська Духовна Семінарія Святого Духа УГКЦУкраїнський Католицький УніверситетВидавництво «Свічадо»Радіо «Воскресіння»Радіо «Марія»Карітас України Святоуспенська Унівська ЛавраНедержавний пенсійний фонд «Покрова»Католицький оглядач - Інформаційний сайт порталу МСІ

 

Актуально

Звернення східних католицьких єпископів Європи Львів, Україна, 26 жовтня 2014 року Божого

 
Конкурс-фестиваль ім. о. Остапа Нижанківського

31 жовтня – 1 листопада 2014 року, в рамках святкування 25-ї річниці легалізації УГКЦ та 70-ї річниці від дня смерті Митрополита Андрея Шептицького на парафії Всіх святих українського народу м. Стрий відбудеться конкурс-фестиваль ім. о. Остапа Нижанківського.

 
Екуменічний турнір з настільного тенісу на кубок Стрийської єпархії

 

 
Європейська зустріч молоді у Празі

 
Декрет для священика Стрийської єпархії о. Івана Сивака про заборону уділяти Святу Тайну Покаяння

 
Продуктова збірка на потреби Львівської Духовної Семінарії Святого Духа

До уваги
Всечесніших Отців Протопресвітерів
Всечесніших Отців Парохів
Всечесніших Отців Адміністраторів
Стрийської єпархії УГКЦ

 
Проводиться набір медичних капеланів для військових госпіталів

Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я запрошує до співпраці священнослужителів, які готові виконувати обов’язки медичного капелана у військових госпіталях різного типу: стаціонарних, а також польових (у зоні бойових дій).

 
Синодальне послання до вірних УГКЦ та всіх людей доброї волі про суспільно-політичну ситуацію в Україні напередодні виборів до Верховної Ради

…Не лякайся й не падай духом, бо Господь, Бог твій, з тобою, куди б ти не подався (Книга Ісуса Навина 1, 9).

 
Постанови Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви

На славу Святої, Єдиносущної, Животворящої і Нероздільної Тройці, Отця, і Сина, і Святого Духа, і на добро ввіреного нам Божого люду. Амінь

 
Заклик Синоду Єпископів продовжувати безперервну молитву і піст за мир в Україні

Дорогі в Христі! Упродовж останніх місяців Українська Держава та наш народ переживають чи не найважчий період свого буття в новітній історії. Ми всі є свідками, а багато з нас і учасниками швидких суспільних перемін, що часто супроводжуються драматичними чи навіть трагічними подіями.

 
Графік канонічних візитацій на 2014 рік

До уваги священнослужителів Стрийської єпархії: подаємо графік канонічних візитацій парафій Стрийської єпархії на 2014 рік.

 
Роздуми над недільним Євангелієм

З 1 лютого 2013 року, в ефірі Львівського радіо, виходитить програма «Роздуми над недільним Євангелієм», яка сприяє поширенню Божого слова та Новій євангелізації.

 
Канонічна візитація парафій єпархії

Канонічна візитація єпархії єпархіальним Єпископом, відповідно до Кодексу Канонів Східних Церков, є одним з найвиразніших обов'язків єпархіального Єпископа при виконанні свого уряду, згідно якого він зобов'язаний з належною ретельністю візитувати єпархію принаймі раз на п'ять років (пор. ККСЦ, кан. 205 § 1).

 
Паломницькі місця Стрийської єпархії

Нещодавно розпочав діяти офіційний сайт Патріаршого Паломницького Центру УГКЦ  www.pilgrimage.org.ua

 
ПЕРЕСТОРОГА ВІРНИМ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ

Дорогі в Христі брати і сестри!

Останніми часами на наших теренах активізувало свою діяльність сектантське угруповання догналівців, або, як їх ще називають, «підгорецькі отці».

 

Попередню версію веб-сторінки дивіться за адресою:

www.old.stryi.ugcc.org.ua

 

Rated by MyTOP bigmir)net TOP 100