"Карітас Стрийської єпархії УГКЦ"

Про нас
Персонал
Адресат
Проекти

Якщо ви бачите помилку

Якщо Ви бачите можливу помилку – пишіть нам на електронну пошту! Разом зробимо сайт ще кращим!!!



Радіо «МАРІЯ» в Україні
слухати



Наш банер
: Офіційний сайт Стрийської єпархії



Молодь парафії с. Суховоля взяла участь у духовно-вишкільному таборі PDF Друк e-mail
Четвер, 24 липня 2014, 11:41

З 15 по 20 липня 2014 року, молодь віком парафії святого апостола Івана Богослова, що у с. Суховоля Городоцького району, взяли участь у духовно-вишкільному таборі «Іскра Любові». Табір проводився у карпатському селі Тухля, його керівником був адміністратор парафії с. Суховоля о. Ігор Головчак, а учасниками – школярі віком 12-16 років.

 
Духовно-спортивний табір «Свіча-Спорт-8» в смт Журавно Жидачівського району PDF Друк e-mail
Четвер, 24 липня 2014, 06:56

Триває другий заїзд духовно-спортивного табору «Свіча-Спорт - 8» у смт. Журавно. Перший заїзд цього спортивного табору для дітей віком 9-12 років відбувся 8-16 липня. І відразу після нього розпочався табір для дітей та молоді віком 13-16 років, який триватиме до 25-го липня 2014 року.

 
Літній табір для молоді Катедрального храму Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрия PDF Друк e-mail
Вівторок, 22 липня 2014, 09:44

З 14 липня по 18 липня 2014 року, у селі Гребенів Сколівського району, відбувся духовно-патріотичний табір для молоді Катедрального храму Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрия. У таборі взяли участь діти віком від 14 – 17 років. Організатором та духовним провідником табору був о. Андрій Бінас. Допомагала йому аніматор Ярина Семчишин.

 
Паломники зі Стрийської єпархії взяли участь у прощі до Зарваниці PDF Друк e-mail
Понеділок, 21 липня 2014, 12:46

Протягом останніх вихідних 19-20 липня відбулася Всеукраїнська і Молодіжна проща до Зарваниці. За офіційною інформацією найбільшою пішою групою була група прочан, яка вирушила з Архикатедрального собору Тернополя, а найбільш «мандрівною» -  з Хмельницька, представники якої пробули у дорозі майже тиждень. До великої зарваницької родини долучилися і паломники із Стрийської єпархії.

 
У Городку, що на Львівщині, провели «Відкритий університет» PDF Друк e-mail
Понеділок, 21 липня 2014, 11:30

20 липня 2014 р. у м. Городок Стрийської єпархії УГКЦ у рамках заходів «Відкритого університету», який реалізовує Комісія УГКЦ Справедливість і Мир в Україні, відбулася зустріч при парафії монастирського комплексу Преображення Господнього.

 
Владика Тарас Сеньків очолив Божественну Літургію під час відпусту до Ліської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці PDF Друк e-mail
Неділя, 20 липня 2014, 15:36

20 липня 2014 року, Преосвященний владика Тарас, Єпарх Стрийський, очолив Божественну Літургію на завершення відпусту до Ліської чудотворної ікони Божої Матері у Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці, що у Стрию. В часі богослуження єпископ уділив священичі свячення випускнику Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата, Олегові Бараничу.

 
Літній табір «З Україною в серці» для дітей парафії Св. Миколая м. Перемишляни PDF Друк e-mail
Неділя, 20 липня 2014, 00:00

З 14 по 18 липня у с. Язловець, Бучацького району, Тернопільської області відбувся літній табір для парафіян храму Святого Миколая м. Перемишляни віком від 13 до 17 років. Загальна кількість учасників 20 осіб. Тема табору «З Україною в серці». Напочатку всі були поділені на коші, кожен з яких надавав собі назву, зокрема: «Колоски», «Бандерівці», «Запорожці» та «Європейці – 2014».

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 294

Офіційний сайт Української Греко-Католицької ЦерквиАпостольська нунціатура в УкраїніОфіційний сайт Київської архиєпархіїОфіційний сайт Львівської АрхиєпархіїОфіційний сайт Івано-Франківської єпархіїОфіційний сайт Сокальської єпархіїОфіційний сайт Коломийсько-Чернівецької єпархіїОфіційний сайт Бучацької єпархіїОфіційний сайт Тернопільсько-Зборівської єпархіїОфіційний сайт Самбірсько-Дрогобицької єпархіїОфіційний Сайт Мукачівської єпархіїОфіційний сайт Донецько-Харківського екзархатуОфіційний сайт Одесько-Кримського екзархатуОфіційний сайт Луцького екзархатуПатріарший собор УГКЦПеремисько-Варшавська архиєпархія УГКЦ у ПольщіВроцлавсько-Ґданська єпархія УГКЦ у ПольщіАпостольська Екзархія для українців католиків візантійського обряду в Німеччині та СкандинавіїБеларуская грэка-каталіцкая ЦаркваРелігійно-інформаційна служба УкраїниЛьвівська Духовна Семінарія Святого Духа УГКЦУкраїнський Католицький УніверситетВидавництво «Свічадо»Радіо «Воскресіння»Радіо «Марія»Карітас України Святоуспенська Унівська ЛавраНедержавний пенсійний фонд «Покрова»Католицький оглядач - Інформаційний сайт порталу МСІ

 

Актуально

Паломництво до Святої Землі

 
Лист-співчуття Глави УГКЦ послам іноземних держав у зв’язку із загибеллю їхніх громадян внаслідок терористичного акту 17 липня 2014 року

 
Заклик Синоду Єпископів продовжувати безперервну молитву і піст за мир в Україні

Дорогі в Христі! Упродовж останніх місяців Українська Держава та наш народ переживають чи не найважчий період свого буття в новітній історії. Ми всі є свідками, а багато з нас і учасниками швидких суспільних перемін, що часто супроводжуються драматичними чи навіть трагічними подіями.

 
Постанови Шістдесят четвертої сесії Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ

Шістдесят четверта сесія Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства Української Греко-Католицької Церкви проходила 13-14 червня 2014 року в Марійському духовному центрі в Зарваниці. У Синоді взяли участь усі греко-католицькі єпископи, які діють на території України, а також єпископ-номінант Йосафат Мощич, проголошений Єпископом-помічником Івано-Франківської архиєпархії.

 
Літній християнський англомовний табір

Школа іноземних мов «Language Step» запрошує всіх охочих взяти участь у літньому англомовному таборі (English Summer School) у мальовничому смт. Брюховичі на базі Василіанського інституту філософсько-богословських студій ім. митрополита Йосифа Велямина Рутського (УГКЦ).

 
Календарний план діяльності Стрийської єпархії на 2014 рік

 
Графік канонічних візитацій на 2014 рік

До уваги священнослужителів Стрийської єпархії: подаємо графік канонічних візитацій парафій Стрийської єпархії на 2014 рік.

 
Роздуми над недільним Євангелієм

З 1 лютого 2013 року, в ефірі Львівського радіо, виходитить програма «Роздуми над недільним Євангелієм», яка сприяє поширенню Божого слова та Новій євангелізації.

 
Канонічна візитація парафій єпархії

Канонічна візитація єпархії єпархіальним Єпископом, відповідно до Кодексу Канонів Східних Церков, є одним з найвиразніших обов'язків єпархіального Єпископа при виконанні свого уряду, згідно якого він зобов'язаний з належною ретельністю візитувати єпархію принаймі раз на п'ять років (пор. ККСЦ, кан. 205 § 1).

 
Паломницькі місця Стрийської єпархії

Нещодавно розпочав діяти офіційний сайт Патріаршого Паломницького Центру УГКЦ  www.pilgrimage.org.ua

 
ПЕРЕСТОРОГА ВІРНИМ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ

Дорогі в Христі брати і сестри!

Останніми часами на наших теренах активізувало свою діяльність сектантське угруповання догналівців, або, як їх ще називають, «підгорецькі отці».

 

Попередню версію веб-сторінки дивіться за адресою:

www.old.stryi.ugcc.org.ua

 

Rated by MyTOP bigmir)net TOP 100