"Карітас Стрийської єпархії УГКЦ"

Про нас
Персонал
Адресат
Проекти

Якщо ви бачите помилку

Якщо Ви бачите можливу помилку – пишіть нам на електронну пошту! Разом зробимо сайт ще кращим!!!Радіо «МАРІЯ» в Україні
слухатиНаш банер
: Офіційний сайт Стрийської єпархіїНа горі Лопата молоді люди зі Стрия, Волі Довголуцької та Любинців молились за всіх борців, котрі загинули за волю України PDF Друк e-mail
П'ятниця, 22 серпня 2014, 12:28

20 серпня 2014 року, відбулось сходження на г. Лопату з нагоди Дня незалежності України. Учасниками походу була молодь Катедрального храму Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрия, а також с. Воля Довголуцька та с. Любінці, що на Стрийщині. Організаторами походу були о. Микола Стручинський, адміністратор парафії с. Воля Довголуцька та о. Андрій Бінас, сотрудник парафії катедрального храму.

 
Проща парафіян сіл Дунаїв і Смереківка до Гошева PDF Друк e-mail
П'ятниця, 22 серпня 2014, 06:33

16 серпня 2014 року, парафіяни сіл Дунаєва та Смереківки Перемишлянського району відбули прощу до Гошева. Прочан радо привітав ігумен гошівського монастиря о. Дамян Кастран і пригадав, що саме з Дунаєва була перенесена ця чудотворна ікона :"Весною 1736 року неземне світло чудотворної ікони засяяло на весь Дунаїв, - а нині сяє на весь світ на славу Божу!".

 
Духовно-відпочинковий табір «Тавор - 2014» PDF Друк e-mail
Четвер, 21 серпня 2014, 08:25

Цьогоріч  спільнота «Божі зернята» церкви Різдва Пресвятої Богородиці с. Заріччя Жидачівського району разом з отцем Михайлом та  їмостю Лесею Микитчин знову побували у духовно-відпочинковому таборі під назвою «Тавор - 2014».

 
Вшанування пам'яті о. Омеляна Ковча в Перемишлянах PDF Друк e-mail
Четвер, 21 серпня 2014, 00:00

20 серпня виповнилось 130 років з дня народження о.Омеляна Ковча. З цієї нагоди біля пам'ятника Ковча в м. Перемишляни було відправлено Молебень, який очолив декан Перемишлянський о. Ігор Барбуляк у співслужінні о. Віктора Мельника.

 
Святкова академія з нагоди 25-річчя легалізації УГКЦ та 70-річчя від дня смерті митрополита Андрея PDF Друк e-mail
Середа, 20 серпня 2014, 11:29

В неділю, 17 серпня 2014 року, в смт Дашава Стрийського району відбулася святкова академія з нагоди 25-річчя легалізації УГКЦ та 70-річчя від дня смерті митрополита Андрея Шептицького. Організатором заходу був Відділ архітектури, культури і сакрального мистецтва Стрийської єпархії.

 
Проща хору парафії св. Миколая з м. Перемишлян до с. Страдч PDF Друк e-mail
Середа, 20 серпня 2014, 09:41

У неділю, 17 серпня 2014 року, церковний хор храму св. Миколая м. Перемишляни, під керівництвом регента п. Лесі Козак, разом з о. Віктором Мельником, адміністратором даної парафії, взяли участь у прощі до с. Страдч.

 
Молодіжний табір «Канікули з Богом» в смт Розділ Миколаївського району PDF Друк e-mail
Вівторок, 19 серпня 2014, 00:00

З 11 до 17 серпня 2014 року, в смт. Розділ на Миколаївщині, проходив молодіжний табір «Канікули з Богом».  Кількість учасників табору склала більше 30 осіб. Організатором та відповідальним за проведення був сотрудник місцевої парафії Успіння Пресвятої Богородиці о. Андрій Мрочковський.

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 298

Офіційний сайт Української Греко-Католицької ЦерквиАпостольська нунціатура в УкраїніОфіційний сайт Київської архиєпархіїОфіційний сайт Львівської АрхиєпархіїОфіційний сайт Івано-Франківської єпархіїОфіційний сайт Сокальської єпархіїОфіційний сайт Коломийсько-Чернівецької єпархіїОфіційний сайт Бучацької єпархіїОфіційний сайт Тернопільсько-Зборівської єпархіїОфіційний сайт Самбірсько-Дрогобицької єпархіїОфіційний Сайт Мукачівської єпархіїОфіційний сайт Донецько-Харківського екзархатуОфіційний сайт Одесько-Кримського екзархатуОфіційний сайт Луцького екзархатуПатріарший собор УГКЦПеремисько-Варшавська архиєпархія УГКЦ у ПольщіВроцлавсько-Ґданська єпархія УГКЦ у ПольщіАпостольська Екзархія для українців католиків візантійського обряду в Німеччині та СкандинавіїБеларуская грэка-каталіцкая ЦаркваРелігійно-інформаційна служба УкраїниЛьвівська Духовна Семінарія Святого Духа УГКЦУкраїнський Католицький УніверситетВидавництво «Свічадо»Радіо «Воскресіння»Радіо «Марія»Карітас України Святоуспенська Унівська ЛавраНедержавний пенсійний фонд «Покрова»Католицький оглядач - Інформаційний сайт порталу МСІ

 

Актуально

Звернення Блаженнішого Святослава до вірних Української Греко-Католицької Церкви та всіх українців з нагоди Дня Незалежності України

 
В Україні вперше відбудеться проща Хреста та Ікони Світових Днів Молоді

 
Паломництво до Святої Землі

 
Застереження щодо деструктивної діяльності сектантського угруповання догналітів серед українського суспільства

 
Заклик Синоду Єпископів продовжувати безперервну молитву і піст за мир в Україні

Дорогі в Христі! Упродовж останніх місяців Українська Держава та наш народ переживають чи не найважчий період свого буття в новітній історії. Ми всі є свідками, а багато з нас і учасниками швидких суспільних перемін, що часто супроводжуються драматичними чи навіть трагічними подіями.

 
Календарний план діяльності Стрийської єпархії на 2014 рік

 
Графік канонічних візитацій на 2014 рік

До уваги священнослужителів Стрийської єпархії: подаємо графік канонічних візитацій парафій Стрийської єпархії на 2014 рік.

 
Роздуми над недільним Євангелієм

З 1 лютого 2013 року, в ефірі Львівського радіо, виходитить програма «Роздуми над недільним Євангелієм», яка сприяє поширенню Божого слова та Новій євангелізації.

 
Канонічна візитація парафій єпархії

Канонічна візитація єпархії єпархіальним Єпископом, відповідно до Кодексу Канонів Східних Церков, є одним з найвиразніших обов'язків єпархіального Єпископа при виконанні свого уряду, згідно якого він зобов'язаний з належною ретельністю візитувати єпархію принаймі раз на п'ять років (пор. ККСЦ, кан. 205 § 1).

 
Паломницькі місця Стрийської єпархії

Нещодавно розпочав діяти офіційний сайт Патріаршого Паломницького Центру УГКЦ  www.pilgrimage.org.ua

 
ПЕРЕСТОРОГА ВІРНИМ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ

Дорогі в Христі брати і сестри!

Останніми часами на наших теренах активізувало свою діяльність сектантське угруповання догналівців, або, як їх ще називають, «підгорецькі отці».

 

Попередню версію веб-сторінки дивіться за адресою:

www.old.stryi.ugcc.org.ua

 

Rated by MyTOP bigmir)net TOP 100