"Карітас Стрийської єпархії УГКЦ"

Про нас
Персонал
Адресат
Проекти

Якщо ви бачите помилку

Якщо Ви бачите можливу помилку – пишіть нам на електронну пошту! Разом зробимо сайт ще кращим!!!Радіо «МАРІЯ» в Україні
слухатиНаш банер
: Офіційний сайт Стрийської єпархіїСвяткування храмового празника в Перемишлянах PDF Друк e-mail
Субота, 20 грудня 2014, 20:58

19 грудня 2014 року Преосвященний владика Тарас Сеньків розділив радість вірних парафії Святого Миколая, що у Перемишлянах, з нагоди храмового празника, очоливши Архієрейську Божественну Літургію.

 
Преосвященний Владика Тарас очолив Божественну Літургію з нагоди 25-річниці виходу УГКЦ з підпілля PDF Друк e-mail
Четвер, 18 грудня 2014, 14:54

17 грудня 2014 року, преосвященний владика Тарас Сеньків, єпарх Стрийський, очолив Божественну Літургію у храмі Всіх Святих Українського Народу в Стрию, з нагоди відзначення у Стрийській єпархії 25-ліття виходу УГКЦ з підпілля. Єпископу співслужили протопресвітери деканатів Стрийської єпархії та численне духовенство. На богослуженні були присутні миряни, які брали активну участь в житті УГКЦ в підпіллі.

 
Владика Богдан Манишин з пастирським візитом у Городку PDF Друк e-mail
Четвер, 18 грудня 2014, 13:48

17 грудня 2014 року владика Богдан Манишин, єпископ-помічник Стрийський, очолив Архиєрейську Божественну Літургію на парафії Зіслання Святого Духа м. Городок з нагоди покровительки парафіяльної каплиці Святої великомучениці Варвари. 


 
В Стрию ділились досвідом діяльності Центрів передподружнього приготування PDF Друк e-mail
Четвер, 18 грудня 2014, 09:48

16 грудня 2014 року, в приміщенні Комісії у справах мирян і сім’ї Стрийської єпархії відбулась зустріч із головою Комісії сім’ї та представниками Центру передподружнього приготування Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ. На даній зустрічі були присутніми голова ЄКМС Стрийської єпархії УГКЦ о. Тарас Костик, помічник Голови о. Петро Монька, інспектор-методист Центру передподружнього приготування (далі ЦПП) Стрийської єпархії УГКЦ п. Марія Гавінська, директор Стрийського відділення ЦПП п. Ольга Грабович, а також голова Комісії сім’ї Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ о. Василь Нестер та представники Центру передподружнього приготування Самбірсько-Дрогобицької єпархії.

 
Відбулася остання канонічна візитація у цьому році PDF Друк e-mail
Вівторок, 16 грудня 2014, 11:44

У п’ятницю, 12 грудня 2014 року, преосвященний владика Богдан Манишин, за дорученням Владики Тараса Сеньківа, єпарха Стрийського, здійснив канонічну візитацію парафій с. Тростянець та с. Велика Воля Миколаївського району.

 
До 100-річчя від дня народження блаженного отця Романа Лиска PDF Друк e-mail
Вівторок, 16 грудня 2014, 09:36

10 грудня 2014 року в Заверещицькій ЗОШ І-ІІІ ст. зібралися учні та педагоги району, щоб урочисто відзначити 100-річчя від дня народження священомученика о. Романа Лиска і зустрітися з його шанованою родиною – дітьми п. Любомиром і п. Дзвениславою.

 
Духовні мандри у Кохавино PDF Друк e-mail
Вівторок, 16 грудня 2014, 08:01

12 грудня у Кохавині розпочалися нічні чування. Основним мотивом чувань, як наголошував у розважаннях о. Володимир Груца, настоятель монастиря Св. Герарда, було «паломництво до вифлеємської зірки».

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 314

Офіційний сайт Української Греко-Католицької ЦерквиАпостольська нунціатура в УкраїніОфіційний сайт Київської архиєпархіїОфіційний сайт Львівської АрхиєпархіїОфіційний сайт Івано-Франківської єпархіїОфіційний сайт Сокальської єпархіїОфіційний сайт Коломийсько-Чернівецької єпархіїОфіційний сайт Бучацької єпархіїОфіційний сайт Тернопільсько-Зборівської єпархіїОфіційний сайт Самбірсько-Дрогобицької єпархіїОфіційний Сайт Мукачівської єпархіїОфіційний сайт Донецько-Харківського екзархатуОфіційний сайт Одесько-Кримського екзархатуОфіційний сайт Луцького екзархатуПатріарший собор УГКЦПеремисько-Варшавська архиєпархія УГКЦ у ПольщіВроцлавсько-Ґданська єпархія УГКЦ у ПольщіАпостольська Екзархія для українців католиків візантійського обряду в Німеччині та СкандинавіїБеларуская грэка-каталіцкая ЦаркваРелігійно-інформаційна служба УкраїниЛьвівська Духовна Семінарія Святого Духа УГКЦУкраїнський Католицький УніверситетВидавництво «Свічадо»Радіо «Воскресіння»Радіо «Марія»Карітас України Святоуспенська Унівська ЛавраНедержавний пенсійний фонд «Покрова»Католицький оглядач - Інформаційний сайт порталу МСІ

 

Актуально

Різдвяне Послання Блаженнішого Святослава

 
Декрет про проведення канонічної візитації парафій у 2015 році

 
Графік канонічних візитацій на 2015 рік

До уваги священнослужителів Стрийської єпархії: подаємо графік канонічних візитацій парафій Стрийської єпархії на 2015 рік.

 

 
Передріздвяні реколекції в Кохавино

 
Повідомлення щодо суспенди о. Зіновія Бенся

 
«Травми. Втрати. Постравматичний синдром. Допомога потерпілим і родині»

Матеріали семінару для священиків, який відбувся 30 жовтня 2014 року в Стрию.

ЗАВАНТАЖИТИ

 
Декрет для священика Стрийської єпархії о. Івана Сивака про заборону уділяти Святу Тайну Покаяння

 
Заклик Синоду Єпископів продовжувати безперервну молитву і піст за мир в Україні

Дорогі в Христі! Упродовж останніх місяців Українська Держава та наш народ переживають чи не найважчий період свого буття в новітній історії. Ми всі є свідками, а багато з нас і учасниками швидких суспільних перемін, що часто супроводжуються драматичними чи навіть трагічними подіями.

 
Роздуми над недільним Євангелієм

З 1 лютого 2013 року, в ефірі Львівського радіо, виходитить програма «Роздуми над недільним Євангелієм», яка сприяє поширенню Божого слова та Новій євангелізації.

 
Паломницькі місця Стрийської єпархії

Нещодавно розпочав діяти офіційний сайт Патріаршого Паломницького Центру УГКЦ  www.pilgrimage.org.ua

 
ПЕРЕСТОРОГА ВІРНИМ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ

Дорогі в Христі брати і сестри!

Останніми часами на наших теренах активізувало свою діяльність сектантське угруповання догналівців, або, як їх ще називають, «підгорецькі отці».

 

Попередню версію веб-сторінки дивіться за адресою:

www.old.stryi.ugcc.org.ua

 

Rated by MyTOP bigmir)net TOP 100