"Карітас Стрийської єпархії УГКЦ"

Про нас
Персонал
Адресат
Проекти

Якщо ви бачите помилку

Якщо Ви бачите можливу помилку – пишіть нам на електронну пошту! Разом зробимо сайт ще кращим!!!Радіо «МАРІЯ» в Україні
слухатиНаш банер
: Офіційний сайт Стрийської єпархіїКапелани відвідали військовослужбовців на Сході України PDF Друк e-mail
Вівторок, 30 вересня 2014, 13:18

З 21-26 вересня 2014 року, військові капелани Стрийської єпархії о. Ростислав Височан, о. Михайло Греділь, о. Олександр Ройко, відвідали своїх парафіян-військовослужбовців які проходять службу по-різних підрозділах у Луганській (7 авіаційний полк, смт Калинів, військовий польовий госпіталь, 80 аєромобільна бригада, м. Львів, Добровольчий батальйон «Львів» ), Дніпропетровській (Український Добровольчий Корпус «Правий сектор») та Херсонській областях (Стрийський зенітно-ракетний полк).

 
Збори протопресвітерів Стрийської єпархії PDF Друк e-mail
Вівторок, 30 вересня 2014, 12:05

30 вересня 2014 року відбулися чергові збори протопресвітерів Стрийської єпархії, які очолив Преосвященний владика Богдан Манишин, єпископ-помічник. Під час зустрічі архиєрей представив священикам постанови Синоду Єпископів УГКЦ, який проходив 7-14 вересня у Львові-Брюховичах, а також висвітлив хід проведення канонічних візитацій парафій.

 
Священики Стрийської єпархії зіграли футбольний матч з семінаристами PDF Друк e-mail
Вівторок, 30 вересня 2014, 07:41

В понеділок, 29 вересня 2014 року, в Малій Семінарії в смт Рудно біля Львова, відбувся товариський футбольний матч між збірною священиків Стрийської єпархії та командою семінаристів Львівської духовної семінарії Святого Духа.

 
Вітаємо з Днем народження! PDF Друк e-mail
Вівторок, 30 вересня 2014, 07:40

Преосвященний Владика Тарас Сеньків, Єпарх Стрийський, та владика Богдан Манишин, єпископ-помічник, і працівники Єпархіального управління сердечно вітають п. Галину Дику, референта Економічного відділу Стрийської єпархії, з Днем народження!

 
«Нести хрест служіння Богові і ближньому» - єпископ-помічник Івано-Франківської єпархії Йосафат Мощич PDF Друк e-mail
Вівторок, 30 вересня 2014, 07:05

У неділю після Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, 28 вересня, владика Йосафат відслужив подячну Св. Літургію у родинному селі своїх батьків – на парафії Свв. Безсрібників Косми і Дем’яна с. Більче Миколаївського району.

 
Тепер вони знатимуть, котра година PDF Друк e-mail
Середа, 24 вересня 2014, 10:03

24 вересня 2014 року Благодійний фонд «Карітас Стрийської єпархії УГКЦ» вручив членам Стрийської міжрайонної первинної організації Українського товариства сліпих 230 електронних голосових годинників.

 
Біженці зони АТО отримали допомогу від БФ «Карітас Стрийської єпархії УГКЦ» PDF Друк e-mail
Вівторок, 23 вересня 2014, 13:33

23 вересня 2014 року, в м. Стрию Благодійний фонд «Карітас Стрийської єпархії УГКЦ» здійснив акцію підтримки переселенців зі Сходу України, які оселилися на Стрийщині. Людям було надано продукти харчування, засоби гігієни та одяг.

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 304

Офіційний сайт Української Греко-Католицької ЦерквиАпостольська нунціатура в УкраїніОфіційний сайт Київської архиєпархіїОфіційний сайт Львівської АрхиєпархіїОфіційний сайт Івано-Франківської єпархіїОфіційний сайт Сокальської єпархіїОфіційний сайт Коломийсько-Чернівецької єпархіїОфіційний сайт Бучацької єпархіїОфіційний сайт Тернопільсько-Зборівської єпархіїОфіційний сайт Самбірсько-Дрогобицької єпархіїОфіційний Сайт Мукачівської єпархіїОфіційний сайт Донецько-Харківського екзархатуОфіційний сайт Одесько-Кримського екзархатуОфіційний сайт Луцького екзархатуПатріарший собор УГКЦПеремисько-Варшавська архиєпархія УГКЦ у ПольщіВроцлавсько-Ґданська єпархія УГКЦ у ПольщіАпостольська Екзархія для українців католиків візантійського обряду в Німеччині та СкандинавіїБеларуская грэка-каталіцкая ЦаркваРелігійно-інформаційна служба УкраїниЛьвівська Духовна Семінарія Святого Духа УГКЦУкраїнський Католицький УніверситетВидавництво «Свічадо»Радіо «Воскресіння»Радіо «Марія»Карітас України Святоуспенська Унівська ЛавраНедержавний пенсійний фонд «Покрова»Католицький оглядач - Інформаційний сайт порталу МСІ

 

Актуально

Декрет для священика Стрийської єпархії о. Івана Сивака про заборону уділяти Святу Тайну Покаяння

 
Продуктова збірка на потреби Львівської Духовної Семінарії Святого Духа

До уваги
Всечесніших Отців Протопресвітерів
Всечесніших Отців Парохів
Всечесніших Отців Адміністраторів
Стрийської єпархії УГКЦ

 
Проводиться набір медичних капеланів для військових госпіталів

Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я запрошує до співпраці священнослужителів, які готові виконувати обов’язки медичного капелана у військових госпіталях різного типу: стаціонарних, а також польових (у зоні бойових дій).

 
Синодальне послання до вірних УГКЦ та всіх людей доброї волі про суспільно-політичну ситуацію в Україні напередодні виборів до Верховної Ради

…Не лякайся й не падай духом, бо Господь, Бог твій, з тобою, куди б ти не подався (Книга Ісуса Навина 1, 9).

 
Постанови Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви

На славу Святої, Єдиносущної, Животворящої і Нероздільної Тройці, Отця, і Сина, і Святого Духа, і на добро ввіреного нам Божого люду. Амінь

 
Комунікат Синоду Єпископів УГКЦ

Комунікат Синоду Єпископів 2014 року Божого Української Греко-Католицької Церкви (Львів–Брюховичі,7–14 вересня 2014 року Божого)

 
Україна спливає кров’ю! - Звернення Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви

 
Застереження щодо деструктивної діяльності сектантського угруповання догналітів серед українського суспільства

 
Заклик Синоду Єпископів продовжувати безперервну молитву і піст за мир в Україні

Дорогі в Христі! Упродовж останніх місяців Українська Держава та наш народ переживають чи не найважчий період свого буття в новітній історії. Ми всі є свідками, а багато з нас і учасниками швидких суспільних перемін, що часто супроводжуються драматичними чи навіть трагічними подіями.

 
Календарний план діяльності Стрийської єпархії на 2014 рік

 
Графік канонічних візитацій на 2014 рік

До уваги священнослужителів Стрийської єпархії: подаємо графік канонічних візитацій парафій Стрийської єпархії на 2014 рік.

 
Роздуми над недільним Євангелієм

З 1 лютого 2013 року, в ефірі Львівського радіо, виходитить програма «Роздуми над недільним Євангелієм», яка сприяє поширенню Божого слова та Новій євангелізації.

 
Канонічна візитація парафій єпархії

Канонічна візитація єпархії єпархіальним Єпископом, відповідно до Кодексу Канонів Східних Церков, є одним з найвиразніших обов'язків єпархіального Єпископа при виконанні свого уряду, згідно якого він зобов'язаний з належною ретельністю візитувати єпархію принаймі раз на п'ять років (пор. ККСЦ, кан. 205 § 1).

 
Паломницькі місця Стрийської єпархії

Нещодавно розпочав діяти офіційний сайт Патріаршого Паломницького Центру УГКЦ  www.pilgrimage.org.ua

 
ПЕРЕСТОРОГА ВІРНИМ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ

Дорогі в Христі брати і сестри!

Останніми часами на наших теренах активізувало свою діяльність сектантське угруповання догналівців, або, як їх ще називають, «підгорецькі отці».

 

Попередню версію веб-сторінки дивіться за адресою:

www.old.stryi.ugcc.org.ua

 

Rated by MyTOP bigmir)net TOP 100