Стрийська єпархія УГКЦ оголошує набір у Школу Молодіжного Християнського Лідерства

 

Метою школи є виховувати молодих активних осіб, даючи їм найкращу всебічну підготовку та інструменти для особистісного розвитку, які дозволять їм розкрити себе, обрати свій шлях і в майбутньому практикувати відповідальне лідерство на благо Церкви та України.

Учасники Школи матимуть можливість розвинути комунікативні, лідерські, фандрейзингові здібності; здобудуть навики ефективної роботи в команді, вирішення конфліктів; навчаться стратегічно мислити, планувати та керувати процесами; отримають теоретичні та практичні навики написання та реалізації власного проекту. В межах ШМХЛ буде створено простір та умови для поглиблення віри та особистого духовного зросту кожного із учасників Школи через організацію духовно-виховних заходів, духовного наставництва та інтегрованого курсу євангелізації.

До участі запрошуються молодіжні лідери, активні студенти, лідери молодіжних ініціатив, а також молоді особи, які хочуть бути активними, заангажованими у різні соціальні процеси, готові до євангелізаційного служіння і волонтерства, прагнуть працювати творчо та продукувати ефективні ініціативи на парафіях.

Тривалість ШМХЛ – 1,5 року (із лютого 2018 року до травня 2019 року).

Програма ШМХЛ передбачає:

  • Модульну систему навчання та духовної формації – вікендове навчання з п’ятниці до неділі протягом 7 модулів
  • Формаційний курс особистого духовного зросту – проводять капелани молодіжного середовища та «молодь для молоді»
  • Стажування – 4 виїзди для безпосереднього знайомства та перейняття досвіду реалізації результативних парафіяльних проектів різного спрямування
  • 3-денний формаційно-навчальний табір – духовна віднова в поєднанні з вивченням теоретичних і практичних аспектів проведення таборів, євангелізаційних курсів тощо, складання програми власної діяльності
  • Літню командну практику на парафіях Стрийської єпархії – 5 команд по 5 осіб у супроводі ментора проведуть у 10 парафіях п’ятиденні літні християнські табори (кожна команда працює у 2 парафіях)
  • Впровадження власної ініціативи – кожен з учасників розробить проект власної ініціативи, спрямованої на розвиток та оживлення парафії. З поміж всіх проектів на конкурсній основі буде відібрано 3 найкращих проекти, для реалізації яких буде надана фінансова підтримка з боку залучених партнерів.

Вікові обмеження – до участі в Школі запрошені молоді особи віком від 17 років.

Кількість учасників Школи – 25 осіб.

Вартість навчання – 3000 грн (частково покриває витрати на проживання, харчування, транспорт та роздатковий матеріал; можливість надання знижок).

Бажаючим взяти участь у Школі Молодіжного Християнського Лідерства необхідно заповнити реєстраційну форму учасника за посиланням.

Реєстрація триває з 17 грудня 2017 року до 10 січня 2018 року.

Усім кандидатам буде надіслано підтвердження про отримання заявки на участь в  ШМХЛ протягом трьох днів. Якщо Ви не отримали підтвердження, звертайтесь до організаторів (телефони та e-mail подані нижче).

Відбір учасників школи буде проведений після співбесіди з кандидатами, які проходитимуть  11-12 січня 2018 (локації – Стрий, Львів).  Результати відбору будуть повідомлені 13 січня 2018 року.

Якщо у Вас виникають додаткові запитання, просимо звертатись:

e-mail: youthliderschool@gmail.com

tel.: 0679613626 – о. Петро Верхоляк

0973368181 – Галина Береза

 

 

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.